Soutěž kotelna

Soutěž kotelna

Máte doma volné prostory po bývalé kotelně a skladu paliva?
Víte, že tyto místnosti můžete snadno proměnit například v saunu, vinný sklep, hernu nebo jen další prostor pro uskladnění potřebných věcí?

 

Dáme vám 250 000 Kč na realizaci vašeho snu.

 

Pošlete video, fotku, dopis – jakkoli zajímavě zpracovaný příběh – váš sen o lepším využití prostoru vaší kotelny a skladu paliva. Získejte nejvíce hlasů a vyhrajte 250 000 Kč na rekonstrukci pod dohledem profesionálního architekta. Šance jsou veliké, vítězové budou hned tři!

 
 

Proč přejít na zemní plyn a zapojit se do soutěže?

 

Staré kotle na tuhá paliva jsou dominantním zdrojem karcinogenních a prachových látek. Jen v České republice zemře předčasně na následky špatné kvality ovzduší zhruba 5 700 lidí ročně. Spalování zemního plynu tyto látky nevytváří. Jde o ekologickou a zdravou formu vytápění. Kromě toho má zemní plyn ještě jednu zajímavou výhodu. Plynový kotel totiž může být umístěný například v koupelně a je tedy prostorově velice nenáročný. Díky tomu získáte navíc místnost, kterou můžete využít k lepším účelům, než je uskladnění paliva. Vaše kotelna se může stát hernou, posilovnou, saunou nebo třeba vinotékou. Záleží jen na vás, k čemu bude sloužit, až ji zbavíte prachu a zbytků popela a uděláte z ní přirozenou součást obytné plochy svého domova.

Více informací a argumentů pro přechod na zemní plyn naleznete zde.